Zoeken
Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG, 5 testcassettes
Artikel nr: SPC35705
Merk: Cleartest

Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG, 5 testcassettes

€ 67,20 € 55,54
Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG, 5 testcassettes
Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG, 5 testcassettes
€ 67,20 € 55,54
Voeg toe aan bestellijst
Merk: Cleartest
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPC35705
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Cleartest Dengue sneltest, verpakking met 5 testcassettes, voor de gelijktijdige kwalitatieve detectie van NS1-antigeen en IgG-/IgM-antilichamen van het dengue-virus in volbloed, serum of plasma.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Cleartest
Referentienummer
C3 5705
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG is een chromatografische immunoassay voor de gelijktijdige kwalitatieve detectie van het NS1-antigeen en IgG- en IgM-antilichamen tegen het dengue-virus in volbloed, serum of plasma. De test ondersteunt de diagnose van een dengue-infectie, een klassiek tropisch ziektebeeld dat wordt gekenmerkt door plotselinge koorts, hevige hoofdpijn, spier- en gewrichtspijn en huiduitslag. De verpakking met vijf testcassettes is geschikt voor incidenteel gebruik in reizigers- en tropenklinieken. Het is een in-vitro-diagnostisch hulpmiddel (IVD).

Combinatie van NS1 en IgG/IgM

De combinatie van drie markers in één test biedt een breder detectievenster. Het NS1-antigeen verschijnt vroeg in de bloedbaan, doorgaans tijdens de eerste dagen van de symptomatische fase, en is bruikbaar voor vroege detectie van een actieve infectie. De IgM-respons treedt op binnen ongeveer een week na het begin van klachten, terwijl IgG persisteert na een doorgemaakte infectie en daarmee een marker is voor langdurige immuniteit of een eerdere blootstelling. De test maakt gebruik van een combinatie van NS1-antigeen, IgG- en IgM-antilichamen van het dengue-virus.

Uitvoering

Uitvoering in drie stappen: monstername, monstervoorbereiding en testen. Aflezing na tien minuten. Bewaring in de verzegelde zak tussen 2 en 30 °C, niet invriezen. De uitslag is bedoeld als aanvulling op het klinische beeld en wordt geïnterpreteerd door een bevoegde zorgverlener; positieve resultaten worden meestal bevestigd in een referentielaboratorium.

Vervolgstappen bij positieve uitslag

Bij een reactieve test wordt het resultaat bevestigd via een referentielaboratorium met PCR of NS1 ELISA, in combinatie met de reisanamnese en de klinische presentatie. Patiënten met dengue worden gemonitord op tekenen van plasma-leakage en bloedingsneiging; vroege herkenning ondersteunt klinische begeleiding en infectiepreventie.

Bijbehorend

Voor structureler gebruik biedt SPC35710 dezelfde test in een 10-stuks-verpakking. Andere sneltests voor tropische en vector-overgedragen infecties: SPC34600 Cleartest Malaria en SPC30702-5 Cleartest Borreliose.

We vonden andere producten die je misschien leuk vindt!
Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG, 10 testcassettes
Cleartest Dengue IgG/IgM & NS1 AG, 10 testcassettes
Artikel nr: SPC35710
€ 127,27 € 105,18
Speciaal voor u besteld
Cleartest Malaria P.f./Pan, 5 testcassettes
Cleartest Malaria P.f./Pan, 5 testcassettes
Artikel nr: SPC34600
€ 23,55 € 19,46
Speciaal voor u besteld
Vacutest bloedafnamesysteem
Vacutest bloedafnamebuis 6 ml met lithium-heparine voor bloedgasanalyse, 13 × 100 mm, groene dop, 10 × 100 stuks
Artikel nr: SPB312020
€ 236,60 € 195,54
Speciaal voor u besteld
Sarstedt S-Monovette met papieretiket
Sarstedt S-Monovette 3 ml citraat 9NC, groene dop, papieretiket, 10 x 50 stuks
Artikel nr: SPH705.1165.001
€ 141,52 € 116,96
Speciaal voor u besteld
Cleartest drugstest (ZOP) Zopiclon
Cleartest Drug zopiclon urine, cut-off 50 ng/ml, 20 stuks
Artikel nr: SPC318090
€ 113,22 € 93,57
Speciaal voor u besteld
Mediware urinebeker met schroefdeksel
Mediware urinebeker met schroefdeksel groen deksel, omdoos 500 stuks
Artikel nr: SPA870021G
€ 86,43 € 71,43
Speciaal voor u besteld
Cleartest Gono (gonorroe) sneltest, 25 testcassettes
Cleartest Gono (gonorroe) sneltest, 25 testcassettes
Artikel nr: SPC315201
€ 82,97 € 68,57
Speciaal voor u besteld
HemoCue glucose 201 RT analyser met adapter (mmol/L)
HemoCue glucose 201 RT analyser met adapter (mmol/L)
Artikel nr: 01610060
€ 861,68 € 712,13
Speciaal voor u besteld
Vacutest bloedafnamesysteem
Vacutest bloedafnamebuis 4 ml met stollingsactivator voor serumwinning, 13 × 75 mm, rode dop, 10 × 100 stuks
Artikel nr: SPB311010
€ 159,89 € 132,14
Speciaal voor u besteld
Roche Accutrend Plus meter
Roche Accutrend Plus meter
Artikel nr: 0620023
€ 168,63 € 154,71
Speciaal voor u besteld
Recent bekeken