Zoeken
Dafilon DS-19 hechtdraad, blauw, USP 4/0, 45 cm, 36 stuks
Artikel nr: SPI4C0932205
Merk: B. Braun

Dafilon DS-19 hechtdraad, blauw, USP 4/0, 45 cm, 36 stuks

€ 199,26 € 164,68
Dafilon DS-19 hechtdraad, blauw, USP 4/0, 45 cm, 36 stuks
Dafilon DS-19 hechtdraad, blauw, USP 4/0, 45 cm, 36 stuks
€ 199,26 € 164,68
Voeg toe aan bestellijst
Merk: B. Braun
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPI4C0932205
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
Niet-resorbeerbaar hechtdraad van B. Braun, USP 4/0, 45 cm lengte, voorgemonteerd op een DS-19 omgekeerd-snijdende naald. Voor fijnere huidhechting op gelaat, kinderhuid en dunne weefsels.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
B. Braun
Referentienummer
I4 C0932205
Kleur
Blauw
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Draaddikte
4-0
Productomschrijving

Dafilon USP 4/0 op DS-19 naald is een fijnere variant binnen de Dafilon-lijn van B. Braun, gericht op huidsluiting waar minimale littekenvorming gewenst is. De 4/0-dikte (metric 1,5, ongeveer 0,15-0,2 mm) is dunner dan de algemene 3/0 en geeft daardoor een minder zichtbaar litteken. De 45 cm-lengte is geschikt voor middellange hechtingen; de DS-19 naald is een 19 mm omgekeerd-snijdende naald met 3/8 boogvorm.

Werking en uitvoering

Dafilon is gemaakt van polyamide-6 (nylon) als monofilament-vezel. Het draad heeft een gladde oppervlakte, lage capillariteit en behoudt zijn trekkracht in vivo voor onbepaalde tijd. De DS-19 omgekeerd-snijdende naald heeft het snijvlak aan de buitenzijde van de boog, wat de doorgang door de huid minder traumatisch maakt dan een conventionele snijdende naald.

Wanneer USP 4/0 op DS-19

De combinatie 4/0 met 19 mm omgekeerd-snijdende naald is een gangbare keuze voor huidsluiting op gelaat, hals, handen en andere zichtbare zones waar het litteken-resultaat belangrijk is. Ook voor kinderhuid en dunne huid bij oudere patiënten geeft deze dunnere maat een rustiger genezingsverloop dan een 3/0. Voor extra fijn werk biedt B. Braun de USP 5/0 op DSMP-13.

Vergelijking met andere Dafilon-uitvoeringen

Voor middelgrote huidhechting in routinematige situaties volstaat de standaard Dafilon USP 3/0; voor robuuster werk de 3/0 op DS-24 met 75 cm. Een specifieke USP 4/0-variant op DGMP-16 naald is beschikbaar als DGMP-16-uitvoering; deze heeft een algemene naaldtip in plaats van omgekeerd-snijdend.

Bij voorraadbeheer in middelgrote zorginstellingen worden de gangbaarste maten (3/0 en 4/0) in dubbel volume aangehouden ten opzichte van uitersten zoals 5/0. Steriele verpakking per individueel pakje voorkomt contaminatie tijdens opslag en uitname.

De doos van 36 stuks bevat alle individueel verpakte hechtdraad-eenheden klaar voor direct gebruik.

Recent bekeken