Sarstedt S-Monovette Safety-canule 20G × 38 mm, gele dop, 50 stuks
De Safety-canule is bedoeld voor veneuze bloedafname in combinatie met het Sarstedt S-Monovette-systeem. Het passief activerende veiligheidsmechanisme schuift na gebruik over de naaldpunt en vergrendelt, waarmee het risico op prikaccidenten na de afname wordt verkleind.
Toepassing
De 20G × 38 mm naald (geel) is de gangbare keuze voor reguliere veneuze afname bij volwassenen. De kleurcodering volgt de internationale standaard waardoor het juiste formaat snel herkenbaar is bij voorraadbeheer.
Verschil tussen uitvoeringen
Voor de Safety-Multifly-canule (vleugelnaald met korte slang, geschikt voor moeilijk-aanprikbare aderen): zie SPH785.1638.205. Voor de bijbehorende membraanadapter voor Luer-systemen: SPH714.1112.
Specificaties
- Naaldmaat: 20G × 38 mm
- Kleurcodering: geel
- Veiligheidsmechanisme: passief activerend
- Compatibel met Sarstedt S-Monovette-systeem
- Eenmalig gebruik
- Verpakking: 50 stuks per doos
- Fabrikant: Sarstedt AG & Co. KG
- Artikelnummer fabrikant: 85.1160.200
Aandachtspunten
Na afname het veiligheidsmechanisme controleren of het correct over de naaldpunt is geschoven voordat de canule wordt afgevoerd in een naaldcontainer.
































