Zoeken
Kartell opbergdoos voor 50 objectglaasjes
Artikel nr: SPA4277

Kartell opbergdoos voor 50 objectglaasjes

€ 25,49 € 21,07
Kartell opbergdoos voor 50 objectglaasjes
Kartell opbergdoos voor 50 objectglaasjes
€ 25,49 € 21,07
Voeg toe aan bestellijst
Waarom Remka de juiste keuze is
  • Meer dan 120 jaar ervaring in medische benodigdheden.
  • Altijd scherp geprijsd, zonder concessies aan kwaliteit.
  • Snelle levering en gratis verzending vanaf € 120.
Artikel nr: SPA4277
Speciaal voor u besteld
Levertijd gemiddeld 2-5 werkdagen
Korte omschrijving
De Kartell opbergdoos biedt plaats aan 50 objectglaasjes en beschermt beschreven preparaten tegen stof en beschadiging. De doos meet 230 x 97 x 35 mm en houdt de glaasjes gescheiden in vakken.
Specificaties
Algemeen
Merk/Fabrikant
Kartell S.p.A.
Referentienummer
A4 277
Verpakkingstype
Doos
Resorbeerbaar (hechtdraad)
Nee
Certificering
CE-gecertificeerd
Productomschrijving

De Kartell opbergdoos biedt plaats aan 50 objectglaasjes en bewaart preparaten geordend en beschermd. De doos meet 230 x 97 x 35 mm en houdt de glaasjes in afzonderlijke gleuven of vakken.

Geordend en beschermd bewaren

De glaasjes staan of liggen gescheiden in de doos, zodat ze elkaar niet raken en niet verschuiven. Het deksel sluit de doos af tegen stof en beschermt de preparaten tijdens opslag en transport. De gescheiden posities voorkomen krassen op de preparaatzijde.

Materiaal en ordening

De doos is gemaakt van kunststof en is bestand tegen normaal laboratoriumgebruik. Een schrijfvlak of nummering ondersteunt het terugvinden van een preparaat. De doos is geschikt voor archivering van preparaten over langere tijd.

Inzet in het laboratorium

De doos wordt gebruikt voor het bewaren en archiveren van microscooppreparaten in histologie, cytologie en pathologie. In andere capaciteiten zijn er de dozen voor 50 en 100 objectglaasjes.

Archiveren van preparaten

Preparaten worden vaak langere tijd bewaard voor naslag, herbeoordeling of kwaliteitscontrole, waarbij bescherming tegen stof, licht en beschadiging belangrijk is. De gescheiden vakken houden elk glaasje op zijn plaats, zodat de preparaatzijde niet tegen een ander glaasje schuurt. Het deksel sluit de doos af, wat de preparaten beschermt tijdens opslag in een kast of bij transport tussen afdelingen. Een nummering of schrijfvlak helpt bij het terugvinden van een bepaald preparaat. De doos is stapelbaar, zodat een archief overzichtelijk en compact blijft. De doos is geschikt voor standaard objectglaasjes van 76 x 26 mm en beschermt de preparaten ook bij verzending naar een ander laboratorium of een patholoog.

Recent bekeken